אופנועי SWM – בישראל!

נישת אופנועי הדו"ש הבינוני מתחזקת בעולה חדש – SWM. מי שאהב ומתגעגע אל דגמי הדו"ש של הוסקוורנה הקודמת – בצבעי לבן-אדום טרם רכישתה ע"י ק.ט.מ – ישמח לדעת שאלו בדיוק אותם אופנועים.

על השלל של הוסקוורנה-איטליה עטו עם סגירת המפעל יצרנים שונים במטרה להתחלק בפס הייצור האיכותי שנדם. ק.ט.מ שקנתה אותו היתה מעוניינת בעיקר בשם המיתולוגי והשאירה לאחרים להתחלק בתוצרי המפעל. חלק הירושה של חברת SWM היתה קטגוריית אופנועי הדו"ש שנמכרו בארץ תחת קוד הזיהוי TE בנפחים 310, 510, 610. האופנועים האלה חוזרים היום לארץ ביבוא א.ש.ל אופנועים יבואנית 'יוסאנג', והם ישאו עליהם את הכיתוב RS300R, RS500R, RS650R. שני הנפחים הגדולים יותר מבין השלושה ישווקו גם בגרסת סופרמוטו. עם חתימת עסקת הקניה עבר גם המהנדס הראשי של הוסקוורנה לעבוד עם מעסיקתו החדשה, חברת SWM.

בליין היבוא החדש מסתופפים, חוץ מ-5 הדגמים הללו, גם שני אופנועים בלוק וינטאג' סקרמבלרי משהו: SILVER VASE 440 ו-GRAN MILANO 440  שחוץ ממראה וינטאג'י עושים שימוש במיכלולים פשוטים ויחידת הנעה מבית ימאהה עם מנוע מקורר אויר-שמן בנפח 440 סמ"ק. יש לחברה גם דגמי אנדורו אך בשלב זה הם לא ייובאו.

SWM (משמעות השם: Speedy Working Motors) הינה חברה איטלקית ותיקה משנות ה-70' ומלכתחילה הוקמה על מנת לבנות אופנועי אנדורו ומוטוקרוס תחרותיים. עם השנים שמרה החברה נאמנות לקו הישן והפכה ליצרנית שעיקר תוצרתה אופנועים המושרים מעיצובים קלאסיים ונשענת על יכולותיו וכישוריו של אמפליו מאקי שברזומה שלו כלולים מעורבות פיתוח ועיצוב בדגמי הוסקוורנה, אפריליה וקאג'יבה. אתם מוזמנים לעיין בליין שלהם.

ביום שישי, בחגיגת העצמאות בסדנת BOT בנס ציונה, ערך היבואן גיחת רחוב קצרה עם שני הדגמים, תומר "כRובי" ברעם צילם והרי הם לפניכם. לאחר ל"ג בעומר תערך השקה מסודרת ובקרוב מאד כבר תוכלו להתרשם מהעולים החדשים באולם התצוגה ברחוב קיבוץ גלויות 73 בתל אביב.

4

7 תגובות לאופנועי SWM – בישראל!

 1. יש כוונה להביא את ה-SuperDual?!

 2. מדהים! רק השבוע הסתכלתי על האתר של היצרן.

 3. סקירה מעניינת של ה 650:
  https://www.youtube.com/watch?v=HEdZI9AE6NI

 4. נשמע מגניב.
  המנועים מיוצרים בסין או באיטליה?
  אני זוכר שהיבואן של יוסאנג דורש מחירים לא שפויים (בלשון המעטה) לחלקי חילוף – האם זה יהיה המצב גם עם SWM?

 5. זה מבוסס על ה 610 של האסקי? או על ה 630 ?

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם