4 ידיעות חיוביות בעניין ספורט מוטורי

אליפות ישראל באנדורו 2016

לאחר עונה פיראטית ומוצלחת מאד, מתארגנים רוכבי האנדורו לעונה חוקית תחת כנפי ההתאחדות ובעידודה, וביזמת ארבעה מהם הושג תקציב מהרשות שיספיק ויתאים ל-7 סבבים שהראשון בהם יתרחש כבר בשבת הקרובה בקצרין שברמת הגולן.

היזמים הם זיו כרמי, אמיר עמרי, ירון יעקובוביץ ויוסי מלכה. בשלב זה מתכונת המרוצים תהיה הייר סקרמבל בהבנה כי סגנון ה'ספיישל' מייקר בניה וארגון מסלול והכסף הקיים – במשורה. התקציב למרוץ חושב לפי 80-90 אלף ש"ח ובניגוד לעבר הוא מובטח בכל מקרה ולא ע"פ הנוהל הישן שהתנה את העברה מהרשות בשורה של תנאים מכבידים שלא כולם התקיימו. הקלה נוספת מובטחת היא בנוגע לרישוי הדו"אלי שכנראה בקרוב מאד יוודע בצורה רישמית על ביטולו, מה שאומר: "יש לך אופנוע – בוא ותתחרה". את המרוצים יפיק נעם הימן.

הרוכבים המעוניינים להשתתף מחוייבים לחידוש רישוי רוכב שהוא תשלום אגרה בסך 60 ש"ח ועלות השתתפות במרוץ בסך 250 ש"ח.

לדף הפייסבוק של הארגון / לרישום – איבנטי

  *   *   *

krarting bs

מסלול חדש בבית שאן

מוקי אדיב, מתחרה יזם ומפיק ותיק מאד בעולם הקארטינג הישראלי, הקים ובנה על יסודותיו של מסלול המוטוקרוס במתחם 'צים' בבית שאן מסלול אספלט חדש וחוקי אשר בשבת אירח מרוץ קארטינג ראשון.

המסלול קטן, אורכו 600 מטרים והוא טכני מאד ומזכיר באופיו את כוכב יאיר ז"ל. האם הוא מתאים גם לאופנועים? – ובכן, אין ספק שלאופנועי הספורט הכבדים אין מה לחפש שם אבל לסופרמוטו בהחלט יש מצב. בדיקה ראשונית של רוכב מטעמם העלתה שיש להתקדם עם הבדיקה לעומק ואולי עם התאמות מסויימות יתאים. בדיקות נוספות מטעם הרוכבים – בקרוב.

 

 

  *   *   *

 

dadia

תום ליגת דדיה-קרוס

הסבב השמיני והאחרון של ליגת דדיה למוטוקרוס הסתיימה בשבת האחרונה בהצלחה מלאה. בעזרת תומכים ועוזרים נאמנים שעמדו לצידו ומאחוריו יזם, הפיק, ארגן ובישל אריאל דדיה לבדו ליגה שלמה של 8 סבבים.

עם קשת מגוונת של רוכבים, מילדים עד סניורים ובעיטור 2 אורחים-רוכבים מספרד, שיכשכו המתחרים הרבים באמבטייה של דדיה-קרוס שהתהדרה בתנאי בוץ מוקצנים לעיני קהל של מאות שנפרש סביב הארנה הטבעית

"אם אין אני לי – מי לי" – הנה עוד הוכחה. כבוד אריאל, כבוד!

לתמונות מהארוע – אייל מור.

*   *   *

metro

 

תכנית "אלוף נולד" מבית מטרו

במסיבת עיתונאים שעורכת מטרו בסיום כל שנה, מעדכנת החברה בנוגע לדברים הקורים ובנוגע למהלכים שישנו דברים, סקירת אופי השוק והתנהגותו וכן פורשת תחזית אישית לשנה הקרובה. בנוגע לספורט מוטורי מעדכנים במטרו כי בשנה הבאה הם מגבירים מעורבות בספורט המוטורי ובעיקר בתחום הילדים הרוכבים שיהוו את דור העתיד ברכיבה.

בהקשר זה מכריזה מטרו על פרוייקט "אלוף נולד" שבמסגרתו תאפשר ל-25 ילדים בגילאים 8-15 להרשם ולהתאמן תחת כנפיה עד פסח ואז יבחרו מביניהם 3 המצטיינים שיזכו להטבות מפליגות בתחום רכישת אופנוע וציוד, יוכרו כרוכבי ייצוג של החברה, ויבקרו במרוצים בינלאומיים בחסות ובמימון היבואן.

שווה? – שווה!

תגובה אחת ל4 ידיעות חיוביות בעניין ספורט מוטורי

  1. בסוף יהיה כאן ספורט מוטורי???
    נראה מבטיח, ניצנים.

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם