פרלמנט הארלי בלוז

עם בוא הקיץ נוסד בסוכנות יבואן הארלי דוידסון בחולון מוסד שנקרא "הפרלמנט של הארלי". המיזם, שהוא הפנינג קיץ, רץ כבר כחודשיים. הרחבה והגן בכניסה לחנות הופכים לגן ארועים עם מזנון, בירה, וחטיפים, ועל האגף המוזיקלי משתלטת להקת ה-GOODFELLAS (החבר'ה הטובים) שנותנים בראש 3 שעות של מוזיקה בלייב. הכנה שפויה ורגועה של שעתיים-שלוש להוריד הילוך מהריצה של כל השבוע ולגלוש לסופ"ש נינוח.

המפגש הוא לאו דוקא להארליסטים אלא לאופנוענים ומשפחותיהם. מי שנקלע למקום, בין בכוונה או במקרה, צועד בסך בין שורות שורות של אופנועי כל המותגים וסוקר תצוגה צבעונית. יש כאלה שבאים עם חברה, עם אשה וילד, לפעמים רוקדים, לפעמים סתם משכשכים רגל במים. נורא נחמד מה שקורה שם.

מידי פעם עולה לבמה מישהו משורות הקהל ומבקש את המיקרופון ומצטרף לשיר. לפעמים בכלל מגיעה מישהי שכבר מופיעה פה ושם בהרכבים כאלה או אחרים, וזה בדיוק מה שקרה ביום שישי האחרון כשחבורת הנוגנים הביאו איתם את זמרת הבלוז נועה הלינגר-אלדור. היות ואני עובד במקום (גילוי נאות! גילוי נאות!) ויש לי זמן להסתובב ולצלם, אז הנה סרטון מאחד הבלוזים שהיא שרה לנו שם וקצת מהאוירה סביב. תהנו.

 

3 תגובות לפרלמנט הארלי בלוז

 1. יואש המיואש // 11/07/2017 um 12:55 // הגב

  מישהו אשכרה קנה ורוכב בארץ הקודש בימוטה טזי?!

 2. נניח וכתבתי כאן הלצה שנונה ועוקצנית על המותג, ועל סוג האנשים הרוכבים עליו.
  יופי, עכשיו כשפינינו את זה מהשולחן ניתן לחזור לפרגן.
  בניגוד למצעדי גאווה אחרים נראה שזה הפנינג אמיתי!
  חגיגה לעיניים של כלים ורוכבים מכל הסוגים. חלקם אני אפילו מכיר. נראה לי.
  נגיד הירושלמי(?) על הטרנסאלפ הכתום?
  או הצ'ילבה על ה k300 הכחול
  או זה שבדיוק עכשיו הפך לצ'ילבה בגלל הפוסט הזה שלך.
  נו החיוור ההוא עם הצלקת בברך והפרונט שהרכבנו אז בחדנס.

  אז אנשים! עקב ריבוי צ'ילבות – מי רוצה להיות חבר שלי ? הרוכב על ההארלי החלוד (הכי יפה בסט הצילומים) בטח טיפוס מעניין… חבל שאני לא מכיר אותו.

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם