סטוץ

אתה עולה על כביש החוף. לכיוון דרום. האופנוע מתחתיך יודע לזוז ממש מהר אם תגיד לו אבל אתה לא ממהר אז אתם בדיבור של שיוט רגוע. השיוט שלו הוא 140 וזה מתאים לתנועה שאיננה צפופה מידי בשעת אחר צהריים זו. מחבצלת הכביש משתדרג ל-3 נתיבים שמחלקים לך יד של קלפים טובים. מן השמאלי אתה מזהה שהימני פנוי וחותך בהטיה אלגנטית 2 נתיבים. מבט במראות מודיע: יש מאחוריך מישהו שמתקרב מהר. ממש מהר.

סקרנות. סוגר קצת כדי לתת לו להתקרב, לראות מי זה ועל מה הוא רוכב, ומיד אתה קולט שהוא יודע לטפל בכלי שלו לפחות כמוך והקצב שלו לא מצריך מחוות מיותרות של ויתורי גז מצידך. עכשיו הוא עובר אותך מהר וחזק ומתחיל להתרחק. לאויר עולה ניחוח של טיזינג.

אתה סוקר אותו מגבו. בנוי יפה. יושב טוב. יודע מה הוא עושה. הוא משלנו. רואים את זה לפי הישיבה, לפי שפת הגוף של התנועות הקלילות ששומטות את האופנוע שלו טיפה ימינה טיפה שמאלה. אין בו דאווינים מיותרים, רק רכיבה נכונה וחלקה. המבט שלו במראות מספר לך שגם הוא מתעניין בך. גם הוא סקרן. מיד מתפתחת חיבה. הזיהוי של אח הוא ודאי; אתם שני בנים לאותו שבט שמתקשר בשפת סימנים.

מגביר קצת. נצמד יותר. שניכם זהירים אבל מהירים. בודקים קוי התקדמות. הנה נפתח לך משהו משמאל ואתה מקדם את הכלי קדימה. הוא מצידו חודר אל הנת"צ מימין. עכשיו שניכם במקביל. המהירות בשעון 160 אבל זה סביר. מהר זה לא בהכרח מסוכן אם אתה יודע מה אתה עושה וממילא 160 באופנועים האלה בכביש ישר זה לא מהר.

והנה, זה שוב קורה: אתם בתוך המשחק השלוב החושני המוכר הברור הפשוט הישיר: קדימה אחורה קדימה אחורה בקצב מתגבר ובהנאה שלמה. הוא ימינה – ואתה איתו, הוא שמאלה – ואתה ימינה, הוא מדלג 2 הצידה – אתה מעדיף להתברג בקו ישר, הוא עובר – אתה עוקב, אתה עובר – הוא נצמד, הוא מתרחק – אתה לוחץ וסוגר. רגעי קסם. זרימה הרמונית של 2 גופים במרחב שבונים דיאלוג בשפה משלהם אותה רק הם יבינו, יוצרים קרבה אותה רק הם יידעו. לואטים חמימות, מתנשפים יחד, מזמזמים יחד, מתחבקים בלי לגעת. אין כאן מרוץ, אין כאן קרב, אין כאן התפארות נבובה וגאווה ריקה בגודלו של כלי. שום דבר שיוצא משליטה, רק משחק אהבה חזק, מהיר ומתוזמר נכון וטוב של שני בוגרים מיומנים.

לפני גלילות אתה לפניו. חותך 4 נתיבים ימינה ועולה על הגשר לאיילון. הוא למטה ממשיך ישר. זהו, נגמר. נפרדים. מבט אחרון אל הזר שבעשר הדקות האחרונות היה לך חבר. היד שלו מתרוממת עם בוהן זקורה. ברכת שלום ואישור: כן, היה לי טוב איתך.

בספר 'פחד גבהים' טבעה אריקה ג'ונג את הביטוי "זיון מרוכסן". פוגשים זר, מרגישים שמתאים, ופותחים את הרוכסן. אורגזמה ונסענו. אתה לא יודע מיהו והוא לא יודע מי אתה. לכמה דקות היה לכם טוב ביחד. סטוץ.

 

10 תגובות לסטוץ

 1. רונן זיסו // 02/09/2015 um 7:41 // הגב

  אכן, קרה לי המון פעמים.
  כל עוד זה לא נהפך לתחרות זה נהדר

 2. מייקל ווהן // 02/09/2015 um 7:44 // הגב

  אהבתי!!!

 3. קלעת יפה בכתיבה. קרה לי גם, זה דבר נחמד.

 4. אפיפון // 03/09/2015 um 19:07 // הגב

  לא מומלץ מתחת לגיל 40 כי אז האגו יכול להתפרץ
  אצלי זה נגמר פעם בחדר מיון וzx7 מפורק
  היום 15 שנים אחרי אני בוחר בקפידה יתרה את הסטוצים
  אפרופו אגו יש מקום אחד בארץ ששם האגו פורץ את מחסום הגיל
  כשאני מגיע מאיילון לצומת מורשה מאושר גש רמזור אדום מקבל אותי …. איזה כייף תכף הקינוח של יום העבודה רק אני והאופנוע שלי הולכים לעשות משהו שמעלה לשנינו את הדופק לשמיים ואופס לצידי מגיח עוד אופנוע שם במגרש הפרטי שלי מתפרץ לו האגו מתובל בחשק לסטוץ

 5. הטור הזה עמוס ברמיזות גאות(לא שיש עם זה בעיה)

 6. כתוב יפה.
  אם היינו גלדיאטורים לרגע הזה היו קוראים תהילה. גם אם מידי פעם אנחנו מוצאים את עצמנו מתענגים על רגע שכזה, אסור לנו לטעות ולשכוח שהמזל משחק תפקיד בתהילה.

 7. מדויק. מעולה.

 8. עכשיו אני מבין איך נולד המושג אגזוזנים:-)

 9. אופנוע מדהים

 10. Motomaniaco // 02/09/2016 um 9:54 // הגב

  כתוב יפה

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם