סוף סלע על הכוונת העולמית

מגזין השטח הבריטי "אנדורו 21" (enduro21.com) המשפיע ואחד המובילים בתחומו במדיה הדו גלגלית תחום השטח בעולם, מציין את סוף סלע הישראלי כאטרקציה שכדאי לעקוב אחריה במהלך תחרות הרומניאקס הקרובה.

"כמובן שכולם יעקבו בדבקות ובהתפעלות אחר ג'ארוויס, יאנג, ווקר, בולט וכל שאר התותחים העולמים", כותב ג'ון פירסון עורך המגזין, "אבל מי הם הכוכבים הנוספים ששווה לעקוב אחריהם מי הם אלו שבקרוב כנראה יובילו את הצמרת העולמית, מי הם הצעירים החמים שעל הפרק?", הוא שואל.

שואל ועונה, ונוקב ב-6 שמות של רוכבים צעירים כולם מתחת לגיל 21 שמייצגים לדעתו את צמרת דור העתיד ואלו הם: דיויד סייפריאן הצ'כי, מייקל ווקנר האוסטרי, וויל הור הבריטי, מתיו גרין הדרום-אפריקאי, אלסנדרו אזאליני האיטלקי, ו…סוף סלע הישראלי!

וכך הוא כותב:

"סוף סלע הישראלי הוא אחד הרוכבים עם פוטנציאל טבעי להפוך לאחד מכוכבי העתיד של האנדורו העולמי. הצעיר בן ה-16 צבר גם ניסיון וגם פרסום מאז פרץ לתודעה לפני מספר שנים כשהוא רכוב על ק.ט.מ 85 סמ"ק.

האימונים תחת עינו הפקוחה ובהדרכתו של פול בולטון צימחו לנער שיעור קומה. לאחר שסיים במקום ה-61 בתחרות הנוראית של הארצברג רודיאו, נראה לנו שהוא בהחלט מוכן לפריצה הבאה לתוך קטגוריה הזהב ברד-בול רומניאקס".

וגם אנחנו שעוקבים אחריו כבר שנים ויודעים כמה הוא מוכשר ואמיץ רוח, גם אנחנו מתרגשים קצת כשהאנדורו 21 מציע לנו לשים לב לבחור. תחרות הרומניאקס ה-16 במספר תחל בשבוע הבא, 30.7.19, ותמשך חמשה ימים, ואני מציע לכם להצטרף לעוקבים. לא רק בגלל סוף אלא בשל היותה תחרות מדהימה שגם מצטלמת נפלא.

בעצם, בעיקר בגלל סוף.

הכתבה במקור: אנדורו21

תגובה אחת לסוף סלע על הכוונת העולמית

  1. כבוד גדול. על המאמץ וההתמדה.
    שיהיה בהצלחה.

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם