כשילדים אוהבים את אבא

במסגרת עבודתי בסוכנות הארלי דוידסון, נחשפתי לסיפור מרגש, סיפור אהבה של בנים לאבא.

יום אחד נכנסו איתי זיו אור ואחיו עדי לסוכנות וביקשו לברר משהו עם אנשי המכירות. הם, שאינם אופנוענים, ניסו לתאר למוכר מבין כל ההארלים באולם, מהי דמות האופנוע שעליו חולם אביהם. נפתחו בפניהם קטלוגים וביחד עברו על עשרות תמונות עד שהגיעו להבנה כי האופנוע הנחשק הוא סופטייל הריטאג' קלאסיק. לשאלת איש המכירות למה לא יביאו את האבא שידבר בעד עצמו, גוללו בפניו את הסיפור הבא.

לפני כשנה חלה האבא, עמי זיו אור, במחלה קשה. המצב הלך והתדרדר מהר מאד והרופאים הודיעו למשפחה כי עליהם להתכונן לגרוע ביותר. הם לא חשבו לוותר כל כך מהר, הסיטו את שגרת חייהם הצידה, ומסביב למיטתו נלחמו איתו על חייו. בלילות, כששככה המולת בית החולים והשתרר קצת שקט, הם ניהלו ביניהם שיחות חרישיות על המשפחה, על החיים שעוברים מהר מידי ועל החלומות המוחמצים והבלתי מוגשמים. הם נזכרו שעמי תמיד דיבר על הארלי דוידסון ועל החלום הגדול לחצות את אמריקה על אופנוע.

ואז נפלה ביניהם החלטה שאם הוא קם ממיטת חוליו וחוזר לחיים, הם מגשימים לו את החלום. כן כך, פשוטו כמשמעו, קונים לו אופנוע. והם גם רוצים שזו תהיה הפתעה וששום דבר לא ידלוף לאזניו עד שיקבל את המפתח ליד.

וזה בדיוק מה שהיה. כמובן שבסוכנות התרגשו מאד, והמנכ"ל, ניסים בנימין הידוע בכושר האירגון המשובח שלו, ארגן את מתנת החיים של עמי בהצגה גדולה ומרגשת ביום שישי אחד באוגוסט, בכינוס האופנוענים השבועי הנקרא "הפרלמנט של הארלי".

במקרה יצא שזה גם יום הולדת 60 של עמי. ממש במקרה. יצא מושלם.

 

 

עמי, איתי ועדי, מקבלים את המפתח ממנהל המכירות של הארלי ישראל, חיים גואטה

2 תגובות לכשילדים אוהבים את אבא

  1. הסיפור על אבא ושני בנים שהתפרסם היום באתר ההוא יותר מגניב P:
    מצד שני אפילו אני לא צלחתי לצלוח אותו עד תומו.

  2. מרגש ומחמם את הלב

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם