טור פתיחה של 7 אצבעות

פתיחה של 7 אצבעות מבשרת את סיום ההריון. גם ההריון שלנו הסתיים, והנה – אתר נולד. מברוכ ומזלטוב. כרובי, עמיר הזאב, ינוקא, מיצו, האזרח פ', הנשיא ורענן המדען הם אצבעות היד הזו שמנענעת את העריסה של הרך הנולד 'דו"גיגים' שהוטל היום אל הגלים ונלכד ברשת.

ההריון היה קצר. חודש וקצת. מישהו עיצבן את עמיר. הוא אמר לו משהו כמו: למה מה, אתה בכלל אופנוען? מתי רכבת פעם אחרונה? כבר שנים שאתה לא רוכב, רק מקשקש על זה. תגובה התבקשה מיידית ואכן מיידית קיבלתי ווצאפ: "איך נקרא לבלוג שלנו? – אני חייב לענות בטור אישי" .

לא שאלתי למה בלוג ומה פתאום בלוג כי אבי פרידמן עמיר ואני כבר דיברנו על זה לפני כן והשתעשענו ברעיון זמן רב. אנחנו יודעים –  וגם אתם בעצם – שבענף הסקסי שלנו ממש מתבקשת פלטפורמה לכותבים שיש להם קשת דרוכה לשגר חץ קופידוני אל לב הקהל שעוד זוכר צורת אות, וחי את האופנועים שלו אחורה וקדימה כל יום מחדש. גם על השם לא היה דיון ארוך מידי; עמיר הציע דו"גיגים, שיתפנו את ענבל ('סטודיו זיס') המעצבת ("תעשי לוגו") ואחרי 10 דקות היה לנו ציור של 2 דגיגים משוחחים. עד שהגיע הציור כבר היתה כל החבורה מלהגת בווצאפ בכל עוז. גיששנו דרכנו בנבכי הפייסבוק אבל די מהר החלטנו שאתר זה יותר טוב.

אז הנה, לענף האופנועים יש בן חדש ולו 7 אבות שכבר רכבו וכתבו קילומטרים של שורות לאורך ולרוחב ועדיין, קבינימט, יש מי שמטילים ספק בעובדה שהם אופנוענים… אז בואו נכתוב מחדש את המוטו: לא חשוב איך אתה רוכב או עושה את האופנוענות שלך אלא איך אתה חולם אותה. בעצם ככה: בכלל לא חשוב איזה אופנוע יש לך בחניה אם בכלל, אלא אם אתה קם בבוקר וחושב 2 גלגלים כידון ומנוע.

וכל הזמן רוצה עוד ואחרת, וכל הזמן מקנא במה שיש לאחרים. כמו אוהב נבגד.

בתיאבון. נשתדל שתהנו.

11 תגובות לטור פתיחה של 7 אצבעות

 1. גרליכט באומשטיין // 01/07/2015 um 3:35 // הגב

  איזה יופי. הצליפו בסנפירכם בעוז. בהצלחה 🙂

 2. מוטי.א // 01/07/2015 um 5:05 // הגב

  בהצלחה ,נראה יופי (:

 3. יופי של בריכה יצרתם.
  שתמיד תהיה מלאה….
  דגים
  ודגיגים
  ודיגדוגים
  כאלו שעושים לנו כיפ…..
  בהצלחה גדולה

 4. איזה כיף לקרוא כאן, ובכלל מפרגן מאד שתצליחו
  זה טוב לכול מי שאוהב איכות כתיבה ומחשבה.

  זהר

 5. מזל טוב ובשעה טוב, נהיה קצת יבש לאחרונה.
  יאללה בראבאק, תנו בראש.

 6. המון בהצלחה.
  כיף לקרוא כל אחד ואחד מכם.

 7. שמעון חש // 02/07/2015 um 8:11 // הגב

  מומלץ את פנגס בטור אורח
  ובכללי טורים ברוח בלייזר

 8. קשיש עם טוסטוס ושפם // 02/07/2015 um 13:27 // הגב

  איזה כיף!
  מאז היעלמו של פוג"ז זצוק"ל איני מוצא מנוח לנפשי הדווייה.
  מבלי לומר מלה רעה על מגזיני דו"ג אחרים שצצו מאז, חסרה לי מאוד כתיבה של אנשים שמעבר להבנה ואהבה לאופנועים (דבר שאני מניח שמשותף לכל העוסקים בתחום) יודעים גם לכתוב.
  ברוכים השבים,
  קעטו"ש.

 9. OldNewRider // 05/07/2015 um 5:34 // הגב

  בהצלחה ושאפו על היוזמה. האמת, אכן דלים המקורות בימים אלו וכל נביעה חדשה, ובעיקר אם בכתיבת איכות עסקינן, מבורכת מתמיד.
  עד כמה שהדבר בלתי נתפס ככל הנראה אני Old School. בכל שקשור לכתיבה על אופנועים אני מחפש תמיד כתיבה מפורטת ועשירה, כתיבה שיש בה עומק ולא רק נתונים וסופרלטיבים. בתהליך של שנים, ולא רק אצלנו, הכתיבה הפכה לקצרנות, הידיעות באורך של פסקאות ווטסאפ, הקוהרנטיות רחוקה רחוקה. לעיתים מצאתי את עצמי קורא פסקה כמה פעמים בכדי להבין מה ביקש המשורר להגיד, כאילו הוא בעצמו לא קרא פעם שניה את שכתב, כאילו אין עורך בתמונה. האמת, ההדרדרות ניכרה לאחרונה ממש בכל בכל חלקה טובה.
  אבל, למה להתמקד בשלילי, עדיף תמיד החיובי ויוזמתכם חיובית למהדרין. ועל כן מברך אתכם ומקווה להשתכשך ביחד אתכם בהירהוריכם, מדי פעם להגיב, אולי להתעצבן קצת (כדי שיהיה מעניין), ובכלל – שיהיה כיף ביחד.
  בהצלחה!

  • מוטי מוטי "ינוקא" גלברט // 05/07/2015 um 5:43 // הגב

   שלום חבר ותיק (-:
   מזדהה איתך לגמרי. האתר הזה הוקם במיוחד לכמוך ולשכמותך. הצבנו לעצמנו סטנדרט ברוח הדברים והתוכן הולך להיות עשיר מאד. הצלף בביקורת אם ניזול מהדרך.

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם