חמד ומולכו

בכתיב מלא בטח היה נכתב "חאמד", אבל באתר "מדרג", בקטגוריית מתקיני דודים מומלצים, השתמשו בכתיב חסר, והוא אכן חמד של בחור, עם לא פחות מ-984 ממליצים ל"שרותי ברי התקנת דודי שמש", שיא עולמי.

אם הייתה במדרג קטגוריית "אמני ריתוך והלחמה", אזי הייתי משתמש בכתיב חסר ורושם במקום "מולכו ריתוכים" את הקצרמר הצפוי, "מלך הריתוכים".

האחד מוסלמי מכפר קאסם, השני יהודי מפתח תקוה, ומעולם לא תיארו לעצמם שכתב זוטר בדו"גיגים יחליט לכרוך אותם יחד, בלתי אם נועדו.

מולכו הביט בי בחשש מה כשצילמתי אותו. בשביל מה לו הפרסום, טוב לו בסדנתו שצנופה ומוחבאת לה באזור התעשייה של קרית אריה בואכה ז'בוטינסקי. רק לאחר שהרגעתי אותו שלדו"גיגים יש 15 קוראים לכל היותר, עם חשש כבד שחלקם אוואטרים של אותו גוף בשר ודם, ושחלק מהטוקבקים באתר, קרוב לודאי, נכתבו בהפסקת הצהריים של הבוטים של יאיר נתניהו, ניאות מולכו להצטלם בסדנתו, רכון מעל ג'אנט מפוצץ של הונדה.

חמד לא רצה להצטלם, אך הסכים שיראו את הגב של נימר, שותפו הנאמן, לצד קולט השמש שהיה גאה כל כך בהתקנתו על גג ביתי.

שניהם יודעים לעבוד, גאים בעבודתם ורק רוצים להתמיד בה. חמד סיפר לי, כי לפני חודש אושפז במפתיע בשל אבן בכיס המרה, שגררה דלקת קשה. בגלל הכאבים, לא יכל לעבוד, חשב שהוא משתגע. ואז מצלצל לו הטלפון. זה הבחור ששכב במיטה לידו במחלקה בבלינסון, מתקשר לשאול מה שלומו. חמד פשוט זורח ומרחף בעננים בעקבות השיחה הזו, מוקסם מהאהבה שהעולם מרעיף עליו.

מולכו כבר 30 שנה לפחות בסדנה שלו, מאחה פצעים במתכות שבורות מכל הסוגים, סוג של מתקן עולם. אינו שונא איש, אינו הולך שולל אחרי סיסמאות. פרנסתו עבודתו, המסיכה היחידה שהוא עוטה על גופו היא מסיכת רתכים. דרכה העולם נראה ירוק יותר, זוהר יותר, אפילו טוב יותר.

ואם ניתן לאחות מתכות שבורות, מפוצצות או מרוסקות, אז בטוח שניתן לאחות שברים אחרים, גם כאלה בני עשרות שנים. במלים אחרות, את מסיכות שקרי הסמוטריץ' או את הבלי האיילת, נשאיר לבוטים. אולי הם יקנו את השטויות האלה באתריום שנשאר להם מדמי החנוכה.

5 תגובות לחמד ומולכו

 1. מסר מדף המסרים:
  הוא עושה גם אלומיניון המולכו הזה?
  (כי לכפר קאסם אני לא נכנס עם הנבלה – היא ישר תובל לקצביה לפירוק)

  שואל ברצינות. יש כמה הברגות רופפות בקייס שקצת מאד מדאיגות אותי

 2. ש נתינהו // 23/08/2019 um 9:37 // הגב

  וכרגיל כמו בכל טור שלך אריק, כתיבה מדויקת ומהנה.

 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה) // 26/08/2019 um 14:25 // הגב

  מולכו אלוףף

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם