הממותג והמקומבק

הממותג והמקומבק היו חברים טובים למרות המחלוקת הבסיסית. אחד מהם אהב את הספר 'זן ואמנות אחזקת האופנוע', והשני שמר פתק החלפה.

בהיבט הניראות, הממותג העדיף אנשים מסוגו, כלומר מותגים, שיש להן מספר גוון רשום כפטנט, ואין צל של ספק שהמקומבק היה דהוי מדי.

למקומבק לא איכפת היה להתחבר עם מקומבקים אחרים, בני דמותו, אבל הממותג היה איש שיחה, ולכן הופתע כאשר הלה רכש מערכת פליטה ב-15 אלף שקלים.

רק אחד מהם הצליח להגות את השם 'טרמיניוני' באופן נכון, והשני האזין לחברים של נטשה. עקיפה מימין נרשמה. תחלק לי את זה לשלושה תשלומים בבקשה.

למקובק היו כפפות גומי חד פעמיות, והוא הזמין פילטר אוויר באיביי. הוא לא הלך לתצוגת התכלית של אופנועי 'נורטון', אבל ראה באינטרנט מה אנשים ממותגים רוכשים ב-180 אלף, וככה הוא למד משהו על האליטות. הן לא מתפשרות על מכלולים.

המקומבק העדיף אופנוע שבו השלם עולה על סך חלקיו, ואת המכלולים נהג לכנות בשמות ארכאיים, כגון בולם, מזלג הפוך וקאליפר. הם לא נרכשו מתוך קטלוג מהודר, אבל המקומבק ידע בעל-פה את המספר הקטלוגי שלהם, כי לפעמים הולכת גומיה. קטלוג לקטלוג – זאב; אדם לאדם – קטלוג. פצעים ונשיקות.

שלא תטעו, השניים הם חובבי שירה מדופלמים, זך ואלתרמן בעורקים. אבל הם אף פעם לא פתחו ספר באותו עמוד, ולפעמים נתלש ביניהם דף שלם. עם זאת, אפשר לומר על השניים, בוודאות די סבירה, שהייתה להם חיבה משותפת לצמיגים ורכיבה בירידה. עוד חוזר הניגון שזנחת לשווא. אנחנו שנינו מאותו הכפר.

הממותג פתח הזמנה, האופנוע החדש יגיע באפריל. המקומבק פתח את הבוקר עם קפה. על הכביש הם רכבו זה לצד זה ללא הבדל מין, מעמד ועדה. השניים אהבו לרכוב, והרבה, וסחו זה לזה: "אם כבר לבד אז שיהיה בתנועה, שנתחמם, שלא נקפא, שלא נשתגע…"

7 תגובות להממותג והמקומבק

 1. פ.ב.ג'אנקי // 06/01/2020 um 14:57 // הגב

  מה אכפת לי מילימטרי או אינטשי, העיקר זה מסתובב ומהר, מספיק מהר בשביל לתת המחשה חושית לעקרון הפיזיקלי שככל שנעים מהר יותר מהווים פחות מסה ויותר אנרגיה.
  We Ride!

 2. ענק !!!
  **********

 3. השיבר הראשי // 07/01/2020 um 20:49 // הגב

  אכן הרוחת ביושר מיקום טוב ליד המתופף בשואו יור בייק הבא

 4. משתמש אנונימי (לא מזוהה) // 08/01/2020 um 14:16 // הגב

  מהמם.

 5. נפלא!

 6. אחחחחח,,, פואטיקה נפלאה

 7. משה זוכמיר // 02/03/2021 um 22:27 // הגב

  ואז באתי ואמרתי: המלך הוא עירום כלומר לא הבנתי כלום. בטח רק חכמים מבינים. אלו שראו את המלך לבוש. בכל מקרה הייתי שמח לדעת על איזה חומר דותן היה כשכתב. גם אני רוצה כזה.

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם