"דה-דו" – מגזין אופנועים חדש, הללויה!

בשעה טובה עלה לרשת מגזין האופנועים החדש מבית the car ושמו הוא – the doo.

את המגזין יסד עיתונאי הרכב הוותיק מאד, ותרשו לי באופן אישי להוסיף את הסופרלטיב "המקצוען" – גיל מלמד שהחל את דרכו העיתונאית עוד בימי "מוטו" ואחר כך בילה שנים רבות ב"מעריב". העורך הוא אייל פרדר שגם הוא לא ילדון בתחום והחל את דרכו העיתונאית ב"הארץ" לפני 14 שנה ובמקביל עבד איתנו ב'פולגז' ככתב ובוחן אופנועים. באופן אישי אני מכיר את השניים שנים רבות ורק טוב יש לי לומר על הבנתם את התחום שבו הם עוסקים, מקצוענותם, ויותר מהכל – ישרם ואמינותם.

את הצמד הזה מעשירים כותבים מובחרים נוספים מהתחום כמו ראובן סביו ואופיר דואק, ויהיו עוד. תהליך הכנה ארוך, קפדני ומדוקדק ליווה את הקמת האתר בו הם נגעו כמעט בכל כלי שמסתובב היום בשוק, רכבו, דגמו, וכתבו. המגזין עלה איפוא לאויר כשהוא עשיר בתוכן מרתק מעניין ואיכותי.

אנחנו בדו"גיגים מברכים על כל תהליך שמקדם את הענף הקטן והמתוק שלנו, ושולחים לאחינו הצעיר ברכת דרך: "עלו והצליחו והיו לאלפי רבבה", ובלשון קצת פחות מליצית: "יאללה, תנו בראש!"

גיל מלמד ואייל פרדר – THE DOO

10 תגובות ל"דה-דו" – מגזין אופנועים חדש, הללויה!

 1. מבקש להצטרף לברכות בתקווה להעשרה מניסיונכם בהצלחה פוריה
  דורון

 2. עפיצות בוסרית.
  מצאתי כתבה ממאי שצריך רגיסטרציה כדי לקרוא אותה.
  בשביל מה בכלל צריך רגיסטרציה? (הרי אין שם פורום) לטקבק ?
  נההה, אני נשאר טוקבקיסט הבית של דו"גיגים.

 3. הי ינוקא,

  תודה על המילים החמות. מבטיחים לעשות את כל מה שאנחנו יודעים כדי להביא תוכן מעניין ובעיקר כדי להביא את הבשורה שעליה אנחנו עמלים ב-TheCar גם לעולם הדו גלגלי: תוכן נקי ממניפולציות, אמין, כזה שמיועד לקוראים ולא עושה עליהם סיבוב למען עצמו או למען אחרים.

  כהרגלנו, נשמח לשתף פעולה עם כל מי שמאמין באותן מטרות ופועל כדי להגשים אותן.

 4. ב ה צ ל ח ה 🙂

 5. "חייבים להתחבר כדי להגיב"
  טוב, בסדר, קח שנקל אתה צריך לבאר שבע

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם