בשישי הקרוב: מפגש אנדורו דו לאומי בפצאל

ההתאחדות לספורט המוטורי בישראל, בחסות משרד התרבות והספורט ובסיוע המשרד לשיתוף פעולה אזורי יוזמים בשישי הקרוב – 27.12.19 – מפגש רוכבים פורץ גבולות שישתלב בסבב האחרון – מס. 8 –  של אליפות ישראל באנדורו. למפגש ולתחרות הוזמנו רוכבי אנדורו מפלשתין ומירדן. הארוע יתקיים במסלול אנדורו ייעודי שהוקם בסמיכות למסלול פצאל בבקעת הירדן.

בהודעה שהוציאה ההתאחדות נאמר:

"ההתאחדות, בסיוע פרואקטיבי ושמחה מצד משרדי הממשלה, מממשת את גדולתו של הספורט ומזמינה את רוכבי המזרח התיכון להצטרף ולחגוג יחד את האהבה לספורט המוטורי, תחום שהינו מהבודדים אשר אינו מבדיל בין דת, מין, צבע ולאום, ובכך מפלסת את הדרך לשתף את האהבה לרכיבה, גם מעבר לגבולות המדיניים".

מסתבר שרוכבי אנדורו ירדניים לא ישתתפו כיוון שקיימים קשיים דיפלומטיים כלשהם, אבל רוכבים פלשתינים משכם ורמאללה מתכוננים במרץ לארוע. הם אפילו הגיעו להתאמן בפצאל בשבועות שקדמו לתחרות, ועד כה נרשמו לתחרות כ-30 מהם.

עמותת רוכבי האנדורו במגזר הערבי (ARAB ENDURO RIDERS) מעורבת ביזמה, מקיימת מפגשי הכנה עם הרוכבים הפלשתינאיים, מעניקה להם הסברים על חוקי התחרות הישראליים ומשמשת כגשר לניסיון יפה של דו קיום בין שני העמים.

4 תגובות לבשישי הקרוב: מפגש אנדורו דו לאומי בפצאל

 1. זה איום?

  • המערכת // 22/12/2019 um 21:24 // הגב

   איום ונורא.
   תאר לעצמך שרוכבים משכם יביסו את חיות העמק…

 2. איום קיומי…
  עוד נגלה שגם במגזר יש מצביעי דו"גי בפוטנציה, אבל פיספסנו אותם באשמת משרד היח"צ הזול והשבלוני ששכרנו.

 3. "למפגש ולתחרות הוזמנו רוכבי אנדורו מפלשתין ומירדן."

  איפה זה "פלשתין"? יש כזה מקום בכלל?
  נראה לי טעיתם חזק.

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם