אליפות הסופרבייק הישראלית תתחיל החודש בשדה תימן

את דני אסולין אני מכיר ממסלול דלתון שם הפיק בשלוש השנים האחרונות את ליגת המרוצים שלו. אני כותב "שלו" כי אף אחד לא עזר לו בזה, רק ההתאחדות התחייבה (משנת 2016) לתקציבים שחלקם עדיין לא שולמו. תחת השם "יאיר מסלולים" ועם חזון פרטי גדול למרוצים מוסדרים בישראל הוא חכר את המנחת הצה"לי (לשעבר) בדלתון, תיקן עליו שתי עקומות והפך אותו למסלול מרוצים ארעי. ארעי – כיוון שתקופת החכירה תמה ובמועצה המקומית לא היו מוכנים להתחייב לשינוי ייעוד לגבי השטח לשנים הבאות.

ובינתיים הוקמו מסלולי פצאל ושדה תימן, אז דניאל ארז את תרמיל הנדודים ועבר הלאה ובסוף החודש הוא יתחיל ליגת מרוצים חדשה. בדלתון, במרוץ ספטמבר אשתקד היו לו 60 מתחרים רשומים שזה המון וזה גם מראה שאנשים סומכים עליו והולכים אחריו, אז יש להניח שימשיכו אחריו גם בליגה החדשה ששמה יהיה: ISBK ששני המרוצים הראשונים שלה מתוכננים למוטור-סיטי (שדה תימן) והשלישי בפצאל. דני מבטיח לארגן פאדוק צבעוני ועשיר בשרותים לקהל (מזון ואטרקציות), ולילדים יארגנו מסלול רכיבה קטן בצד.

הוא גם ינסה לשתול לנו בראש רעיון חדש בסגנון דורנה – קבוצות מוטו ג'יפי וסופרבייק. לא עוד הרשמה פרטית של כל רוכב בפני עצמו אלא תחת מטריית קבוצה. כלומר לדוגמא, יבואן סוזוקי יוכל להקים קבוצת רוכבים אשר אליה יירשם כל מי שרוכב על סוזוקי, ו"אלקטרה מזגנים" (למשל, רק למשל) תוכל להקים קבוצת מפעל שתפיץ את שמעה ברבים ועל גבה תוכל לפרסם את מוצריה. רעיון מעניין, נראה אם יתפוס.

אם כן, ביום שישי, 31.8.18, יתחרו בשדה תימן 3 קטגוריות (עיינו בתכנית למטה) ואני מניח שכולנו מקווים מאד שהמסלול החדש הזה בשדה תימן יהיה עסוק בתפוסה מלאה לאורך כל השנה. הגיע הזמן כבר, בחיי שהגיע הזמן.

מתחרים פוטנציאליים – לינק להרשמה.

דניאל אסולין: כבר הוכיח שהוא לא רק מדבר

7 תגובות לאליפות הסופרבייק הישראלית תתחיל החודש בשדה תימן

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה) // 02/08/2018 um 12:05 // הגב

  עלויות בבקשה
  לא לנרשמים – לצופים שרוצים לבוא ולראות …
  מחיר מבוגר , ילד – מאיזה גיל וכו'
  תודה מראש

  • ומה בדבר סיקור עיתונאי? מבחינת ההתאחדות אני מתכוון.

   האם המובאה –
   "ההתאחדות מנעה כניסת צלמים למרוצים…בהמשך ההתאחדות הוציאה מסמך שמפרט את הדרישות מהצלמים, שכלל בין היתר אישור כניסה מראש (לגיטימי), אבל גם שכל הזכויות לתמונות שייכות להתאחדות (!) ושההתאחדות תבחר את התמונות שהצלמים צילמו, תחליט אילו תמונות תתפרסמנה ואילו לא, ותקבע את מועד הפרסום."
   קרדיט – https://tinyurl.com/yay838sp
   האם נכונה המובאה? האם רלוונטית?

 2. אין לנו מספיק רוכבי מרוצים בשביל לקיים 2 אירועי מסלול כביש באותו היום
  (עם כל הכבוד, ליגת פירלי הכריזו על אירוע בפצאל בתאריך הזה בדיוק, קודם)

 3. שימו לב לינק לרכישת כרטיסים –
  https://ticket4u.co.il/he-IL/shows/ליגת הסופרבייק הישראלית isbk/events
  למי שחבר בוועדי עובדים, כרטיסי אשראי, וכו'
  כנסו לאתר הפנאי ותמצאו מחירים בהנחה משמעותית.
  בברכה
  צוות ISBK

 4. הליגה הינה בבעלות חברת יאיר מסלולים, לא התאחדות הספורט המוטורי.
  לגבי כניסת צלמים/עיתונות לצילום בליגה יש ליצור קשר באימייל info@isbk.co.il
  נ.ב הלינק לכרטיסי הקהל דרך אתר הליגה
  http://Www.isbk.co.il

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם