אופנועני בוטוקס

לאופנועים גדולים, כמו לבוטוקס, יש חתימת גיל מובהקת אך פרדוכסלית: כשם שהם 'מצעירים' בני אדם ומטשטשים את אותות הזמן, כך הם מתפקדים כסימן לבגרות, הזדקנות והתחמצנות הגוף.

אופנוענים מזדקנים, זאת עובדה, ולא רק באופן נקודתי, אלא כתופעה תרבותית: גילו הממוצע של האופנוען במערב עלה בהתמדה בשני העשורים האחרונים וכעת קרוב מאי-פעם לאזורי הפדחת המיתדלדלת. אופנוענים, כמו כוכבי רוק מזדקנים, הם תופעה אסתטית-תרבותית של דור אחר. אנשים אנלוגים בעולם דיגיטלי.

אופנוענים מזדקנים יש משני סוגים: 1. אלה שהחלו את הקריירה הדו-גלגלית לפני עשרים או שלושים שנה. 2. אלה שזקוקים לבוטוקס. הסוג הראשון מחזיק בהילה של אותנטיות, לפחות בעיני עצמו. הסוג השני גורם לסוג הראשון להיראות רע.

אולם, גם לאופנוענים אותנטיים, הנושאים בגאון שלושים שנות רכיבה, יש ימים של בוטוקס. כלומר, ימים שבהם האופנוע מאבד את הילתו האותנטית, משמש להסתרת קמטים ומבטא התמודדות מעוררת רחמים עם משבר גיל העמידה.

להלן ניסיוני לתמצת עבורכם/ן את לקסיקון הבוטוקס השלם, שייסע לכם/ן לזהות מתי אתם במוד רכיבה רצוי ומתי אתם במוד רכיבת בוטוקס:

אם בדרכך לעבודה הקור העז גרם לך לסנן מבין שינייך את המשפט I’m too old for this shit – חביבי, את/ה בעיצומה של רכיבת בוטוקס.

אם הגעת לעבודה רטוב עד לשד עצמותייך למרות שהמכונית הייתה זמינה – בוטוקס.

אם החלטת 'לשפר' אופנוע המפיק יותר מ-160 כוחות סוס – הקליניקה לאסתטיקה רפואית מתקדמת ממתינה לך. הקדם לקבוע תור.

אם בעת האחרונה הצטרפת למועדון רכיבה ממותג, וכל עולמך החברתי נבנה סביב 'המותג', אתה עמוק בבוטוקס של החיים שלך.

אם אי פעם התעקשת לרכוב לאילת עם התקף פריצת דיסק או נגוע בשפעת החתולים, תוך שאת/ה טס דרומה על משככי כאבים – בוטוקס + אספירין.

אם בחרת במודע לטפס את הפאסו סטלביו כאשר חורף אירופאי אכזרי נושף בעורפך רק כדי להראות לחבר'ה שאת/ה גבר גבר – בוטוקס ברבאק.

אם אתה מחזיק בחנייה CBR900RR אספנות, אבל בשבתות מעדיף לטייל על ה-GS1200 המלוקק שלך – בוטוקס + חומצה היאלורונית.

אם בעשר שנים החלפת עשרה אופנועים, ואת כולם רכשת 'חדש מהניילון' בלי לדפוק חשבון לאבדן ערך – אין ספק שיש לך כסף לבוטוקס ובשלב מסוים אתה תסתקרן ותזריק. זכור, כסף אינו קונה נעורים, אבל בוטוקס מסיר קמטי הבעה.

אם כאשר אתה מחייך בקסדה מתיחת השרירים מורגשת בעיקר באיזור המצח – כנראה בוטוקס. למען הסר ספק, כדאי לבדוק את חיווט הדיבורית.

אם הגעת עד הלום בלי למצמץ, ברכותיי: יש לך אופטימטריסט טוב. אם נעלבת מהמיוחס לך – לך תעשה בוטוקס ותמכור את האופנוע. כל העסק הזה כבר גדול עלייך.

7 תגובות לאופנועני בוטוקס

 1. מילים בסלע… יש לי ZX10R, היכן אפשר לשפר טיפה את הביצועים שלו? (אופנוען אמיתי)

 2. בוטוקס בתחת שלי.

  רוכב מכו(ר)ח האינרציה שלושים שנה, עשר האחרונות על נבלה שניראית כמו הפרצוף שלי.

  • צוללים קדימה // 15/02/2020 um 19:50 // הגב

   מעניין מה בוטוקס גיאוגרפי שכזה יעשה לחיוך שלך.

 3. השיבר הראשי // 11/02/2020 um 23:29 // הגב

  אני חושש שנדבקתי בשפעת חתולים

 4. ניראלך?

 5. ענק !!!
  בדיוק ככה – יש יצירה מוסיקלית בדיוק על זה
  Martin Roth – An Analog Guy In A Digital World

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם