שוכני האקווריום ומשנתם

משכשכי מי האקווריום הזה הם חבורה ותיקה שמלווה את הענף האופנועי שנים רבות, עיתונאי רשת שכבר שחו, התיזו והשתינו בבריכה הקטנה הזו במשך עשורים, הקימו, רשמו, שרבטו, ניהלו וערכו מגזינים מודפסים ואתרי אינטרנט דו גלגליים, בחנו, סיקרו וכתבו ידיעות חמות וקרות במשך כמעט דור…

ולא בא להם יותר.

מבחנים כמו שהכרתם לא תמצאו פה. אנחנו לא מספיק חכמים וידענים ללמד אתכם מה יותר טוב ומה פחות טוב. נרכב, נתרשם, ונעביר לכם תחושות של ליד איזה אופנוע עמדנו ואיזה אופנוע העמיד לנו

סיקורי מרוצים לא תמצאו פה, אבל יש מצב פה ושם לנפיחת דעה על משהו שקרה בתחום הספורט המוטורי בארץ ובעולם

סקירות ציוד, מבצעי  כלים וציוד, אירועי מכירות, מבחני רכיבה עם מסקנות צרכניות, אירועי  השקות – OUT

וגם חדשות לא. ממילא הכל מופיע בWALLA או YNET במוקדם או במוקדם יותר

ובטח ובטח שלא תמצאו פה משפטי פתיח נדושים שכבר היו לזרא, כמו:

"אשתי דוחפת לי מרפק לצלעות. קום, השעון מצלצל – היא אומרת. 4 בבוקר. לעזאזל, למה שמתי אותו לכל כך מוקדם?!!  אה, יש מבחן היום, קבינימט"

או: "לאחרונה עלה ארצה גייצל שמהווה איום ישיר לגרפצל ששולט בקטגוריה כבר הרבה זמן. חצקל יצא לבדוק הכצעקתה"

או הכי הכי מעצבן: "…מוישה יצא לבדוק וחזר עם תובנות". בררררר…

מה שכן יש פה זה דיאלוג אופנועני מלב אל לב ומראש אל שכל, וזה מתאפשר בגלל שהמון שנים יצאנו לשטח וחזרנו עם תובנות!

GPS:

מחסן ההגיגים – חבית הדגים הישנים, ארכיב האקווריום. לשם מושלך כל הגיג שראה אור במרפסת הקדמית

דג לשבת – געפילטע פישים עסיסיים במיוחד, לרוב רפליקות או תוצרי סדנא, יצורים מרושעים שמשגעים לנו את המוח, מצלצלים לנו את הוובוס, מעמידים לנו שערות באף, ובעיקר – מחלצים מאיתנו אנחות בסגנון טוביה החולב: "ריבונו של עולם, מה היה נגרע מהיקום לו היו לי עוד כמה פאונדס בכיס ומקום בחניה"

ראינוע – קלאסיקות ממיטב הסינמה העולמית, ובעברית – וידאו'ס. גם שלנו גם מהעולם, גם עדכני גם רטרו

דו"גיגיות – העצמה נשית, ציוניוני דרך לאשה הרוכבת והעלאת פועלה על נס באומר צליל וזמר

דוגיגי הבית:

מוטי "ינוקא" גלברט – ישיש. בעל אג'נדה ברורה אבל ללא מטרה. פעם היה שומר מסורת והיום נוטר תמסורת. מדגיש שהוא לא אלכוהוליסט אלא אלכוהולר בלבד. מתעב את המילה ליניארי. ציטוט: "לא בריא לאכול על בטן ריקה".

עמיר הזאב שבתאי – ידוע בכינוי "אל מוסתאש". פאנקיסט מתבגר. שר הטבעות והצמידים. גדולי הפסיכולוגים, הפייטנים ואנשי השיר ניסו להבין את נפשו הסבוכה ולא יכלו לה. חי כסהרורי בין דת'מטאל לאופנועים ולרוחו מזור אין בנמצא. איש מילים וכתב אשר מתעב את מלאכת הכתיבה כתועבת היהודי את החזיר. ראשו מעל פני האדמה אבל ליבו במרתף.

רענן כרמיאלי – פרופסור. מקצוע: סייקלפיזיקאי. גרוטאות ושלדות מחלידות – משוש נפשו. סלוגן: "גוצי? – מוטו!" יורד ועולה (חדש). ההיסטוריה בשבילו היא אקטואליה. ציטוט נבחר: "אם זה לא בן 30 – זה לא אמיתי".

דותן בלייס – הוגה דעות משומשות (במצב טוב). מרצה ומנחה באקדמיה הדו-גלגלית. אחת לשבוע מקיים ויפאסנה מוטורית. מגורים: כביש הצפון. מוטו: הפיכת הפילוסופיה לאפליקציה. פלייליסט: דייויד בואי.

אריק רצ'בסקי – חנון אולטימטיבי, מעולם לא הפסיד קרב מול חנונים אחרים. היה הראשון לזהות, שלא משנה על מה אתה רוכב, השאלה היא רק עם מי. אם זה קל, זה לא שווה.

תמי גורלי – ראשה במזרח וליבה במוג'לו. נודדת בעקבות הקרקס העולמי של המוטו ג'יפי, משדרת אותו, מפרשת אותו, מציירת אותו, וכותבת אותו. היקף הבנתה וידיעותיה בתחום אין לו סוף. אם מעיין אתכם לדעת מה אוכל ולנטינו רוסי, ממה פוחד מארקז ומה צבע תחתוניו של לורנסו – יש לכם כתובת.

תומר "כרובי" ברעם – פעם היה דו"גיג פה. יצא לתרבות. אם תקישו את שמו במנוע החיפוש תמצאו כל מה שקלד בנעוריו.